Márka: Fiskars
Kód: 10184
Márka: Fiskars
Akció
A többcélú ollók a nehéz kerti anyagok széles skálájának vágására használhatók, beleértve a műtrágyazsákokat, a tájképi szöveteket, a hálókat és így tovább, a könnyű kötelek vágására szolgáló bevágásra, a huzalok és húrok osztogatóira, a kartonra és bőrre szánt kis lyukak átszúrására szolgáló hegyes nyílhegyre, valamint egy üvegnyitóra. Az olló szétszerelhető, így egy jobb titánnal ellátott késsel rendelkezik a nagy vagy szabálytalan tárgyak vágásához. A biztonságos szállítás és tárolás tokja beépített szalagvágóval és olló kerámiavágóval van felszerelve. Teljesen edzett, pontosan őrölt, többcélú acélpengék az ollón a csúcsra vágva, és élesek maradnak. Az ergonomikus kialakítású fogantyúk biztosítják a vágás kényelmes használatát és vezérlését.
Kategória: Ollók